Проект ВКадрі.ком (vkadri.com) є відео-сервісом, який дозволяє збирати та сортувати за тематикою мережеві медіа-дані різних форматів. Зареєструвавшись у мережі через соціальні профілі ВКурсі.ком, "Facebook", "В Контакте" або "Google+", користувачі отримують змогу одним кліком додавати в базу тематичних субпроектів ВКадрі.ком медіа-матеріали з провідних світових сервісів "YouTube", "Vimeo", "Яндекс", "DailyMotion", редагувати описи, сортувати за рубриками, залишати авторизовані коментарі.

 

ВКадрі.ком не зберігає відео-файлів на власному сервері, але є інструментом упорядкування та редагування медіа-матеріалів з відкритих джерел інформації. Весь вміст проекту рецензується адміністративною групою або модераторами конкретних сторінок ВКадрі.ком на факт їхньої відповідності тематиці, рубрикам і дотримання етичних норм. Проект допускає реєстрацію виключно під справжніми іменами, розміщена користувачами інформація (окрім спеціально зазначених випадків) є публічною та авторизованою. Розміщуючи публічні дані в мережі ВКадрі.ком, автори погоджуються, що оприлюднені профілі, відео-пости та коментарі не будуть довільно змінюватись або видалятись після публікації.

 

Адміністрація ВКадрі.ком не несе відповідальності за зміст матеріалів і за їхню відповідність вимогам чинних нормативно-правових актів, за можливе порушення авторських прав, несанкціоноване використання товарних знаків, комерційних позначень тощо, а також за можливі порушення прав третіх осіб у зв'язку з розміщенням матеріалів на сайті і/або їх використанням. Відповідальність за публікації несуть користувачі сервісу, відповідальність за зміст медіа-даних - автори відео.